Поліклініка

Поліклінічне відділення Козівської ЦРКЛ

Амбулаторна допомога населенню району до 1939р. надавалася приватними особами та, як правило, в домашніх умовах. В районі працювало три приватно практикуючих лікарі.

З 1945р. амбулаторна і стаціонарна допомога надавалась лікарями Форманчук І.О. і Велика О.А., яка була головним лікарем.

В 1948р. була відкрита перша поліклініка, яка знаходилась в пристосованому приміщенні по вул. Леніна, 22. В поліклініці було лише три кабінети і реєстратура.

З 1957р. поліклінічна допомога розширилась, надавалась спеціалізована медична допомога акушер-гінекологічна – Пасемник Б.І., хірургічна – Кунанець Я.Д., Яблуновський І.М., педіатрична – Яковець Н.Д., Полінович О.Ф., терапевтична – Форманчук Ф.О., інфекційна – Ляліна М.Д., стоматологічна – Посухова Т.І., дерматовенерологічна – Паливода П.Д..

В цьому ж відкрився туберкульозний відділ по вул.Колійова, в звязку з чим розширилось рентгенологічне обстеження населення.

З 1962р. запроваджено фізіотерапевтичне лікування, ЕКГ діагностика.

В 1976р. розпочато і в 1979р. закінчено будівництво нового поліклінічного корпусу на три поверхи (на 450 відвідувань в зміну) на території лікарняного містечка.

Зараз в поліклінічному відділенні Козівської ЦРКЛ надається амбулаторна допомога на по слідуючих спеціальностях: хірург, травматолог, терапевт, кардіолог, ендокринолог, гастроентеролог, онколог, уролог, невропатолог, психіатр, нарколог, інфекціоніст, дерматовенеролог, отоларинголог, офтальмолог, гінеколог, фтизіатр, функціонує рентгенологічне відділення де працює три лікарі рентгенологи, які обслуговують амбулаторних і стаціонарних хворих.

При поліклініці працює денний стаціонар на 44 ліжка, де надається допомога амбулаторним хворим.

В поліклініці функціонує клініко-діагностична лабораторія, відділення функціональної діагностики в склад якого входять: кабінет ультразвукової діагностики, кабінет ЕГД скопії, ЕКГ кабінет.

Працює кабінет фізіотерапевтичного і ЛФК лікування.

По штату амбулаторну допомогу в поліклінічному відділенні надають:

  • лікарів – 28
  • медичних сестер – 59
  • молодших медичних сестер – 14
  • інших – 5

Кабінети:

Кабінет УЗД №19

Кабінет отоларинголога

Гастроентерологічний кабінет

Ендоскопічний кабінет

Жіноча консультація

Кабінет функціональної діагностики

Онкологічний кабінет

Офтальмологічний кабінет

Психіатричний кабінет

Урологічний кабінет

Хірургічний кабінет

Травматологічний кабінет