Педіатричне відділення

В 1950 р. в Козову приїжджає перший дитячий лікар Надія Сергіївна Колесник, яка обслуговувала дитяче населення району. В 1954 р. в склад райлікарні входить 18 дитячих ліжок, які розміщувались разом з пологовим відділом.

В 1955 році в Козову приїжджає працювати педіатром Поліневич Ольга Ольга Франківна, з 1955 року прибуває ще один дитячий лікар Луковська Марія Іванівна, яка з 1960 р. очолює колектив дитячого відділення.

В 1979р. лікарня здана в експлуатацію. Дитячий відділ розміщений на другому поверсі центрального корпусу на 40 ліжках, умови праці для медпрацівників покращились, до складу відділу входила палата інтенсивної терапії де надавалася невідкладна допомога дитячому населенню.

В 1981 році дитячий відділ Козівської ЦРКЛ завойовує третє місце серед дитячих лікарень України.

З 1993 року відділ очолив Коцюбка Ярослав Григорович, в 2001 році його змінила Адамів Тетяна Іванівна, яка успішно пропрацювала до 2017р.. За її керівництва лікарні присвоїли звання «Лікарня доброзичлива до дитини».

У зв’язку із зменшенням чисельності дитячого населення відділ функціонує на 15 ліжок. З 2018 року очолює його Яремус Ірина Михайлівна – лікар педіатр та дитячий інфекціоніст першої категорії.

У відділенні проводяться поточні ремонти для покращення умов лікування та перебування дітей. Відділ працює злагоджено завдяки професіоналізму всіх ланок медичного персоналу.

У педіатричному відділенні Козівської ЦРКЛ проводиться лікування як гострих захворювань у дітей, та і хронічної патології.
Для встановлення діагнозу і вибору тактики лікування використовують лабораторні методи обстеження та додаткові: УЗД внутрішніх органів, ЕКГ, ЕхоКГ, Рентгенологічне обстеження, Езофагогастродуоденоскопія, залучаються до консультації вузькі спеціалісти.

Колектив педіатричного відділення завжди з професіоналізмом та доброзичливістю буде надавати кваліфіковану допомогу дитячому населенню.