Загальна інформація

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КОЗІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ”  – лікувально-профілактичний заклад, який забезпечує спеціалізовану вторинну медичну допомогу населенню Козівського району , є клінічною базою для підготовки лікарів-інтернів, проходження практики студентів медичних університетів та медичних коледжів.

На сьогоднішній день амбулаторна і стаціонарна медична допомога населенню району забезпечується багатопрофільною Козівською центральною районною лікарнею потужністю на 142 ліжка та районною поліклінікою на 350 відвідувань.

Козівська ЦРЛ укомплектована кваліфікованими спеціалістами. В лікарні працює 72 лікарі і 153 медичних сестер. Лікарі та середній медперсонал систематично підвищують свою кваліфікацію на курсах тематичного удосконалення та передатестаційних циклах, конференціях , семінарах. 40% лікарів мають вищу кваліфікаційну категорію , 14% мають I категорію, за останні 2 роки в колектив лікарні прийнято багато молодих грамотних спеціалістів, які переймають досвід старших наставників.

На даний час у КНП “КОЗІВСЬКА ЦРЛ КСР” функціонує :

– хірургічне відділення на 38 ліжок,

в т.ч. – хірургічних – 24 ліжка

– травматологічних – 14 ліжок

– терапевтичне відділення – 40 ліжок

– терапевтичні ліжка в с. Конюхи – 10 ліжок

– неврологічне відділення – 15 ліжок

– акушерсько-гінекологічне відділення – 15 ліжок

в т.ч. – акушерських – 10 ліжок

– гінекологічних – 5 ліжок

– педіатричне відділення – 15 ліжок

– інфекційне відділення – 10 ліжок

– відділення анестезіології та

інтенсивної терапії – 6 ліжок

В Козівській ЦРЛ щорічно лікується до 5 тисяч жителів, із них 69% сільські мешканці, якими проведено до 50000 ліжко днів. Стаціонарні ліжка працювали з повним навантаженням, щорічно проводиться більше 1000 хірургічних операцій, в т.ч. з застосуванням відеолапароскопічного обладнання.

Оперативна активність на хірургічних ліжках складає 75%. Питома вага операцій під загальним знеболенням складає 85%.

В КНП “КОЗІВСЬКА ЦРЛ КСР” впроваджується ряд нових методів діагностики і лікування.

Невід’ємною складовою в роботі лікувального закладу є функціонування діагностичних служб: клініко-діагностичної лабораторії, кабінету функціональної діагностики, кабінету ультразвукової діагностики, рентген кабінету, ендоскопічного кабінету, фізіотерапевтичного відділення.

Матеріально-технічна база :

Щорічно закуповується сучасне діагностичне і лікувальне медичне обладнання. За останні два роки придбано: напівавтоматичний біохімічний аналізатор, напівавтоматичний 2-х канальний коагулометр, операційний стіл, монітор пацієнта, електро-дерматом, мікроскопи, сповивальний стіл – «Лелека», параформалінова шафа, фетальний монітор, ЕКГ – апарат з холтерівським моніторуванням, сухожарові шафи, операційна лампа, апарат ультразвукової терапії, спірограм та інше обладнання що дає можливість забезпечити якісну діагностику та ефективне лікування населення району.

Проводяться заходи направлені на зміцнення матеріально-технічної бази лікарні. Проведено реконструкцію та перекриття даху поліклінічного відділення, ремонт даху терапевтичного корпусу. Проведено ремонти в Rӧ кабінеті, хірургічному, акушерсько-гінекологічному відділенні, відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, поліклінічному відділенні. Розпочато ремонт в терапевтичному відділенні.

З метою енергозбереження проведено заміну вікон та дверей в корпусах лікарні. Планується проведення ремонту харчоблоку лікарні, закінчення ремонту першого поверху головного корпусу, терапевтичного корпусу.

В лікарні є наявні 4 санітарних автомобілі:

– автомобіль « Тойота »- в 2017 році було проведено капітальний ремонт, автомобіль « Фольксваген», а також автомобілі «Деу» та «УАЗ».