Акушерсько-гінекологічне відділення

Колектив

Колектив акушерсько-гінекологічного відділення

В 1979р. лікарня здана в експлуатацію Козівська ЦРЛ. Акушерсько-гінекологічний відділ розміщений на першому поверсі центрального корпусу на 40 ліжках.

З 2016 року відділ очолив Копань Павло Сергійович. За його керівництва лікарні присвоїли звання «Лікарня доброзичлива до дитини».
Фото 1

У зв’язку із зменшенням чисельності жіночого населення відділ функціонує на 15 ліжках: п’ять гінекологічних, п’ять патології вагітності, п’ять пологових. У відділі створено чотири післяродові палати сімейного типу. Два індивідуальні пологові зали.
Фото 2,3,4

У відділенні проводяться поточні ремонти для покращення умов лікування та перебування . Відділ працює злагоджено завдяки професіоналізму всіх ланок медичного персоналу.
Фото 5,6

У гінекологічному відділенні Козівської ЦРКЛ проводиться лікування як гострих захворювань так і хронічної патології,проводяться операції з приводу фіброміоми тіла матки,опущень і випадіння тіла матки.

Широко використовується лапароскопічний (малоінвазивний) метод оперативного лікування при:

  • наявності доброякісних пухлин яєчників, їх склерополікістозній дегенерації, ендометріозі додатків матки, тіла матки і злуковій хворобі.
  • міомі матки.
  • запальних захворюваннях маткових труб при гідросальпінксі.
  • позаматковій вагітності, прогресуючій і порушеній.
  • перекриті кісти яєчника, апоплексії яєчника з кровотечею.

У пологовому відділенні функціонують два індивідуальні пологові зали, для ведення партнерських пологів (присутність рідних роділлі на пологах). Пологові зали оснащенні всіма необхідними інструментами, технічними засобами і медикаментами для надання допомоги у пологах та післяпологовому періодах.

Для встановлення діагнозу і вибору тактики лікування використовують лабораторні методи обстеження та додаткові: УЗД внутрішніх органів, ЕКГ, ЕхоКГ, Рентгенологічне обстеження залучаються до консультації вузькі спеціалісти.

Колектив акушерсько-гінекологічного відділення завжди з професіоналізмом та доброзичливістю буде надавати кваліфіковану допомогу жіночому населенню.