ДОРОЖНЯ КАРТА для учасників АТО

ДОРОЖНЯ КАРТА

для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих, учасників, учасників – добровольців та членів сімї загиблого учасника антитерористичної операції в Козівській центральній районній комунальній лікарні

Пацієнту, якому необхідно визначити обсяг реабілітаційних заходів, потрібно звернутись до Козівської центральної районної лікарні, яка розташована за адресою: смт.Козова, вул. Зелена, 19, тел./факс (03547) 2-16-09.

Ліжковий фонд Козівської ЦРКЛ складає 143 ліжок цілодобового перебування (терапевтичні – 50, хірургічні – 24, травматологічні – 14, для вагітних та роділь – 5, гінекологічні – 4, неврологічні – 15, педіатричні – 15, анестезіологічні для дорослих – 6, анестезіологічні для дітей – 0). Кількість ліжок денного перебування хворих – 0, з них 0 ліжок для дітей.

В районі функціонує Центр первинної медико-санітарної допомоги, до складу якого увійшли 7 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, 9 фельдшерсько-акушерських пунктів та 31 фельдшерських пунктів.

У разі необхідності проведення реабілітаційних заходів, обсяг та місце проведення реабілітації визначається:

заступником головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Козівської ЦРКЛ (кабінет №13) Ковальською Орисею Теодозівною (тел. 2-11-68) ;

відповідальною за медичний огляд учасників АТО, сімейним лікарем Блавіцькою Наталією Богданівною (тел. 2-24-69, 2-16-23).

Огляд учасників антитерористичної операції проводиться:

– Сімейним лікарем в Центрі первинної медико-санітарної допомоги, та в кабінеті №9.

– Черговим лікарем в приймальному відділенні по направленню швидкої допомоги, при необхідності з послідуючою госпіталізацією по профілю захворювання.

– При потребі протезування звертатися до районного стоматолога Козівської ЦРКЛ (тел. 2-19-46).

– За результатами проведеного обстеження видається консультативний висновок із наступним скеруванням пацієнта до закладу третинного рівня надання медичної допомоги, в якому буде проводитись реабілітація.

Поступлення осіб на медичну реабілітацію в заклади охорони здоров’я Козівського району можливе при направленні:

1. Постраждалих з військових шпиталів на подальше лікування та реабілітацію в цивільні заклади охорони здоров’я області.

2. За направленням лікаря за місцем проживання звільнених з лав військових сил.

3. По само зверненню

Медична реабілітація забезпечується в лікувально-профілактичних закладах третинного і вторинного рівнів надання медичної допомоги.

Для проведення медичної допомоги на третинному рівні демобілізовані направляються в Тернопільську університетську лікарню, що знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1, тел. 23-58-86 (хірургічний профіль), а також у Заліщицький обласний комунальний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих, що знаходиться за адресою м. Заліщики, вул. Шашкевича, 42 тел. 2-12-86 (терапевтичний профіль). Необхідність санаторно-курортного лікування забезпечується у Більче-Золотецькій обласній фізіотерапевтичній лікарні реабілітації (с. Більче Золоте, Борщівський район, тел. 3-30-31), а також у Микуленецькій обласній лікарні реабілітації (вул. Галицька, 2, смт. Микулинці, Теребовлянський район, тел. 5-14-59)